Dziś jest poniedziałek 3 sierpnia 2015     Imieniny obchodzą: August, Augusta, Lidia, Nikodem, Szczepan

Informacje

Fundusze Norweskie

BIP

NFZ

Praca

wt., 30/06/2015

,,Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu zatrudni lekarzy specjalistów:

1)   w dziedzinie chirurgii onkologicznej

2)   w dziedzinie otolaryngologii

3)   w dziedzinie medycyny ratunkowej

4)   w dziedzinie chorób zakaźnych

5)   w dziedzinie hematologii

6)   w dziedzinie pediatrii, medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych

Zapewniamy możliwość zatrudnienia etatowego lub kontraktowego oraz  atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny (18) 443 88 77 w. 507 albo (18) 44 25 926.”

śr., 06/05/2015

O G Ł O S Z E N I E

o naborze na stanowisko LEKARZ – SPECJALISTA w dziedzinie OTOLARYNGOLOGII lub OTORYNOLARYNGOLOGII dla potrzeb Oddziału OTOLARYNGOLOGICZNEGO  Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

Wymagania w stosunku do kandydatów na stanowisku LEKARZA Oddziału Otolaryngologii:

tytuł specjalisty w dziedzinie otolaryngologii lub otorynolaryngologii:

Proponowane zatrudnienie:

umowa o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowy cywilno-prawnej.

Wynagrodzenie:

zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu – do uzgodnienia.

Wymagane dokumenty:

-         Cv z dopiskiem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”,

-         List motywacyjny,

-         Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności,

-         Oświadczenie kandydata o niekaralności oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.

Termin i miejsce składania dokumentów:

1. Termin  do   dnia 05 czerwca 2015 r.

2. Sposób składania dokumentów w kopercie zamkniętej: osobiście w Sekretariacie Dyrektora  Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10, lub listem poleconym na adres : Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu  adres: 33-300 Nowy Sącz ul. Młyńska 10.

3. Prosimy o dopisanie na kopercie; „Konkurs ofert na stanowisko –  lekarza Oddziału Otolaryngologicznego”:

Dodatkowe informacje:

1. Kontakt:  Dyrektor  lub Z-ca Dyrektora ds. Personalnych –  telefon: 18  443 78 47

2. Aplikacje , które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane ( o zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub stempla pocztowego),

3. Nabór przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:

     I. etap – otwarcie ofert, sprawdzenie spełniania warunków formalnych, zakwalifikowanie do II etapu i zawiadomienie o wynikach z zaproszeniem do kolejnego etapu,

     II etap – rozmowa kwalifikacyjna.

3. Kandydaci spełniający wymagania formalne zobowiązani są do poddania się rozmowie kwalifikacyjnej, o której zostaną powiadomieni indywidualnie – telefonicznie.

4. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie podana na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej : www.szpitalnowysacz.pl .

5. Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania  nie zostaną zwrócone.

6. W razie podjęcia decyzji o zatrudnieniu na podstawie umowy cywilno-prawnej – zostanie przeprowadzony konkurs na podstawie ustawy o działalności leczniczej.

7. Dyrektor może odstąpić od postępowania –  konkursu ofert na stanowisko – lekarza  Oddziału Otolaryngologicznego – bez podania przyczyny.

wt., 21/04/2015

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu ogłasza nabór na stanowisko: Koordynator ds. finansowych w projekcie pn. „Profilaktyka chorób nowotworowych w Nowym Sączu oraz powiecie nowosądeckim realizowana w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu”
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Koordynatora Projektu ds. finansowych będzie należało między innymi:

- współpraca z Koordynatorem Projektu, działem Księgowości, Działem Zatrudnienia i Płac oraz innymi kom. Organizacyjnymi Szpitala
- przygotowywanie wniosków o płatność i ich rozliczanie
-  weryfikacja harmonogramów płatności, (czuwanie nad terminowym regulowaniem płatności, zgodnie z ich wymagalnością oraz okresem kwalifikowalności),  prognoz wydatków i terminowe ich przekazywanie do instytucji wskazanych w umowie o dofinansowanie,
- sprawdzanie dokumentacji finansowej pod względem formalnym i rachunkowym
- przygotowywanie sprawozdań w części finansowej

Wymagania konieczne:
• obywatelstwo polskie
• wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe ekonomiczne)
• znajomość zagadnień z zakresu rozliczania projektów ze środków zewnętrznych, rachunkowości, finansów publicznych, prawa podatkowego
·dyspozycyjność

Wymagania pożądane:
• doświadczenie w rozliczaniu projektów (udział w rozliczaniu co najmniej 1 projektu ze środków UE);
• obsługa komputera w zakresie: MS Office (Word, Excel), oraz Internetu
• znajomość regulacji prawnych z zakresu: zamówień publicznych, ponadto znajomość przepisów regulujących, zasady rozliczania finansowego projektów współfinansowanych z Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego
• samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, zorientowanie na osiągnięcie założonego celu, umiejętność współpracy

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- CW,
- ofertę realizacji zadania;
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
- kopie dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych kwalifikacji
- oświadczenie o rozliczaniu co najmniej 1 projektu ze środków UE

UMOWA ZOSTANIE ZAWARTA NA CZAS REALIZACJI PROJEKTU, tj. do dnia 30.04.2016 r.
Ofertę zawierającą: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz proponowaną kwotę brutto wynagrodzenia miesięcznego należy złożyć do dnia 30 kwietnia 2015 r. do godz. 14.00 w Sekretariacie Dyrekcji.
Dodatkowych informacji udziela: Elżbieta Jasińska Koordynator zespołu ds. sprzedaży, Tel. 18 443 52 607, kom. 602 83 23 11

Pełna wersja

wt., 23/12/2014

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu  postępowania w trybie konkursu ofert

Na podstawie art. 46 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 217 z późn. zm) i § 11 pkt 7 Statutu Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

          Dyrektor  Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu informuje że konkurs ofert na stanowisko psychologa i logopedy dla potrzeb Odcinka Udarowego Oddziału Neurologicznego został rozstrzygnięty .

Spośród 10 ofert, które spełniały  określone wymagania zostały wybrane:

1.      Mgr Teresa Staszak-Węglarz – na stanowisko psychologa,

2.      Mgr Ewelina Jonik – na stanowisko logopedy.

Postępowanie w trybie konkursu ofert zostało zakończone.

wt., 16/12/2014

Ogłoszenie o odstąpieniu od postępowania w trybie konkursu ofert

Na podstawie art. 46 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 217 z późn. zm) i § 11 pkt 7 Statutu Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu oraz Zarządzenia nr 202 z dnia 01 grudnia 2014 r. Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu informuję:

          Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu odstępuje od postępowania - konkursu ofert na stanowisko lekarza specjalisty w dziedzinie rehabilitacji lub balneologii medycyny fizykalnej Poradni Rehabilitacyjnej.